GKA Temizlik Hakkında

GKA Temizlik, kısa süre içinde kurumsal bir yapı kazanmış ve İstanbul’da kaliteli hizmeti uygun ücretlerle sunmayı kendisine görev edinmiştir. Alanında deneyimli elemanlarla kaliteli malzemeyi kullanan temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız Ankara’nın her yerine istisnasız hizmet götürmektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik, Ev Temizliği, Ofis Temizliği alanında istediğiniz standartlarda personeli hizmetinize sunan firmamız, Okul Temizliği, Hastane Temizliği, Otel Temizliği, Fabrika Temizliği, Fuar Temizliği gibi alanlarda 100 aşkın personeli ile 7/24 hizmet vermektedir.

Firmamızda çalışan personelimizin tamamı SGK güvencesinde olup, yasal prosedürleri tamamlanmıştır. Firmamız kullandığı temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasallar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır.

GKA Temizlik olarak; ev, ofis, inşaat sonrası, dış cephe, asansör temizliği ve dezenfekte işlemleriyle 2019 yılından bu yana üstün hizmet anlayışımız ve profesyonel ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Teknolojinin sağladığı en son yenilikler ve sağlığa dost kimyasallarla, yaşam alanlarınızı titizlikle temizliyoruz.

Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Rakamlarla GKA

30 yıl

Sektör Tecrübesi

17

Mutlu Personel

12

Hizmet Aracı

800+

Mutlu Müşteri

800.000

Temizlenen Alan